Najnovšie recenzie zo sekcie Stolné počítače

HP Omen 880-010nc, 2BY24EA

• i7-7700
  • NVMe M2 disk
  • cena / výkon
  • Malý chladič na CPU

Herné počítače od veľkých výrobcov majú dnes zmysel práve kvôli vysokým cenám grafických keriet, ktoré sú základom pre herný PC. 880-010nc je najlacnejšia alternatíva ktorá ponúka high-end kartu GTX 1080, solídnych 16 GB RAM a dostatočný 250 GB M2 disk od Intelu (+1 TB klasický HDD). Novšie Omen modely i7 Cofee Lake (8th gen) ponúkajú v danej cene len GTX 1070.

Pomer cena / výkon je proste bezkonkurenčný. Podobná zostava na súčiastky stojí o 200 euro viac. Preto som kúpil tento model. Samozrejme celková cena za kvalitný herný PC na niekoľko rokov (1.500 eur) je stále inde, než kancelárska šunka za 500. Od herného minima, ktoré sa hýbe okolo 1.200, je toto naozaj dobrá kúpa.

PC funguje podľa očakávaní, zvládne každý typ práce, kancelárske aj náročné hry. Mimo hraní hier nie je počuť. V hrách sa zapotí CPU a ventilátor na zvýšených otáčkach udržiava Intelom odporučenú pracovnú teplotu. Nepríjemné je kolísanie teploty okolo 50 stupňov keď ventilátor zvyšuje alebo znižuje otáčky. Celkový hluk nie je nijak strašný a pri obvyklom hraní na sluchátkach je to úplne v pohode.

Kvalita spracovania je ok. Z vonka velmi pekné. Vnútornosti sú na mieru, takže chladiče na chipset alebo pamäte by ste hľadali márne, čo je trochu škoda. Napriek tomu poteší ďalší slot na PCIe kartu, miesto na ďalší disk vnúti a 2 šuplíky na disky z vonku - také polo-serverové riešenie, to poteší. Bedňa sa dá uchopiť z vrchu jednou rukou a je veľmi skladná, takže na LAN párty doslova ideálna :)

Celkovo by som povedal že je to vydarený kus železa s dlhým výhľadom do budúcnosti. Na to, že som postavil desiatku PC na mieru a som celkom náročný, som s týmto modelom spokojný. To čo sa mi nepáči je príjemne vyvážené tým čo sa mi páči, zárukou na celý PC so zákaznickou podporou a brutálnym pomerom cena / výkon.
S prípadnou zľavou nie je u tohoto modelu nad čím rozmýšľať.

Lenovo IC 520, F0D5009TCK

Lenovo IC 520, F0D5009TCK

Alex Montstring Alex Montstring

Pridané: 20. apríla 2018

• Cool nice
  • Proty hp s.r.o

NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE VNICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE VNICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE NICE VNICE NICE NICE NICE NICE NICE

Dell OptiPlex 7010, D-7010M-P3-019

Dell OptiPlex 7010, D-7010M-P3-019

Pridané: 20. apríla 2018

• Pofiderna firma. Na stranke uvadza ze od roku 2003 su tu. A pritom firma zalozena v 2014...
  • Uvadza vyzdvyhnutie a dovoz pri kelamacii. Ale neudava konkretne nikoho. 0 recenzii..
  • FIKTIVNE ZLAVY.. do okna bijuce...

Apple iMac MNED2SL/A

Apple iMac MNED2SL/A

Overený zákazník Agem Computers s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 15. apríla 2018

Zakúpený v Agem Computers s.r.o.

HP ProOne 440 G3, 1KN72EA

HP ProOne 440 G3, 1KN72EA

Overený zákazník Gigastore Overený zákazník

Pridané: 11. apríla 2018

• veľká obrazovka
  • pekný vzhľad
  • stále chce aktualizovať čo je už niekedy až otravné
  • káblová klávesnica a myš nie usb
  • Word, excel len na jeden mesiac

HP 280 G2, 1EX87EA

HP 280 G2, 1EX87EA

Overený zákazník Gigastore Overený zákazník

Pridané: 9. apríla 2018

Zakúpený v Gigastore

Zatiaľ používam počítač krátku dobu, ale žiadne problémy sa zatiaľ nevyskytli. Počítač som kúpila po porade s človekom, ktorý sa tomu rozumie.
-spokojnosť s rýchlosťou aj operačným systémom

EDIS PROFIGAMER

HAL3000 MEGA Gamer, PCHS2168

Overený zákazník Gigastore Dodo

Pridané: 6. apríla 2018

Zakúpený v Gigastore

• Hlavne najnižšia cena konkrétneho produktu na webe
  • slušný výkon za prijateľnú cenu
  • dostatok USB portov
  • možnosť priameho pripojenia SD a mikroSD karty
  • pekný dizajn
  • kvalitný prepravný obal pri doprave
  • Chýbajúca VGA koncovka na grafickej karte bohužiaľ doba ide dopredu a výrobcovia staršie veci vytláčajú z trhu.

HP 260 G2, 2RT68EA

HP 260 G2, 2RT68EA

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

• vykon

ATECH.services ATECH.services

Pridané: 3. apríla 2018

• Hráčsky počítač - GAMER PC ACER Aspire GX781 DG.B8CEV.001 je stvorený aj na najnovšie hry. 7 generácia Intel Core i5, grafika GTX 1060 a 256 GB SSD + 1TB úložný priestor je práve to, čo na hry potrebujete. Počítač je samozrejme vhodný aj na strih videí, či grafické práce.
  • V pomere cena/výkon je toto TOP voľba na Heureke
  • Nevhodný pre super náročných hráčov, ktorý chcú hrať hry v 4K rozlíšení na max detailoch. Pre nich odporúčame herné počítače s grafikou GTX1080 (ceny od 1800 eur)

Rikomagic MK36

Rikomagic MK36

Pridané: 3. apríla 2018

naväčšia blbosť aku som kedy videl

Lenovo IC 700, F0BG000CCK

Lenovo IC 700, F0BG000CCK

Pridané: 30. marca 2018

• bluetooth ,dobrý procesor aj RAM + výhodná cena
  • na slúchadlá má iba jeden port takže keď máte slúchadlá s mikrofónom musíte si kúpiť adaptér ktorý ale zničí zvuk.

Intel NUC BOXNUC5CPYH

Intel NUC BOXNUC5CPYH

Nitran35 Nitran35

Pridané: 28. marca 2018

(naposledy upravené 31. marca 2018)

• Sikovny desktop PC. Da sa upevnit na zadnu stranu monitora a mate All in one PC za 1/3 ceny.
  • VGA vystup pre starsie monitory.
  • Podporuje win 8 a vyssie.
  • Da sa nainstalovat aj win 7 ale treba pridat ovladace USB3 do instalacneho media. Viac na strankach intelu https://communities.intel.com...
  • POZOR Pasuje tam len DDR3L pamat - low voltage 1.25V

Vyborna kupa ak nepotrebujete prenosny PC a mate periferie so starsieho PC (monitor, klavesnica, mys, repro).

Okrem RAM treba dokupit aj pevny disk. Da sa pouzit 2,5'' disk, SDXC karta alebo M.2 SSD namiesto wifi karty.

Paľo Paľo

Pridané: 27. marca 2018

• Za túto cenu naozaj výkonný počítač. :) používam na strihanie videa, kde oceňujem výkon procesora a kombináciu ssd + 1TB disk na videá.

ATECH.services ATECH.services

Pridané: 27. marca 2018

• TOP v pomere cena/výkon. 256GB SSD + 1TB úložistko, 4jadrový procesor i5, GTX1050 a 8GB RAM úplne postačuje aj na najnovšie hry, FIFA 2018 ide perfektne, pri niektorých náročnejších hrách treba trocha stiahnuť detaily (napríklad PUBG), ale za túto cenu je toho málo v tejto konfigurácii

Marcel Marcel

Pridané: 27. marca 2018

• Super výkon na tomto mi ide aj PUBG na plných detailoch a neseká.

Pridané: 25. marca 2018

• vsetko

odporucam

HP Pavilion 580-011nc, 2CA19EA

HP Pavilion 580-011nc, 2CA19EA

Overený zákazník HPobchod.sk Julo

Pridané: 22. marca 2018

Zakúpený v HPobchod.sk

Nie som veľmi veľký odborník do IT, teda to môžem zhodnotiť len zbežne.Toto je moja prvá lepšia mašinka. Používam ho len krátko, no zatiaľ spokojnosť. Tichučký, má dva disky, na jednom mám windows, na druhom veľkom všetko iné a vďaka tomu nabiaha systém expresne rýchlo. Myslím, že parametre PC hovoria samé za seba. Tak za mesiac ,dva používania by som ho zhodnotil asi lepšie. Jediná somarina je, že sa systém, teda windows 10 sa aktualizuje sám, nemôžete si zvoliť ako pri iných sytémoch,kedy a čo stiahnúť. Ale to nie je chyba PC :) . Takže aby som to zhrnul, ja som zatiaľ veľmi spokojný. Keďže moja stará bedňa už nestíhala novým hrám, tak zatiaľ som ho neodskúšal na nejakej novej ,graficky náročnej hre. Jedine som si kúpil v zľave Mortal kombat X,
ale to tiež nie je exra novinka. Hra si chytila max detaily. Som zvedavý na F1 2017ako pofičí :)

HP Pavilion 570-p052nc, 1JU87EA

HP Pavilion 570-p052nc, 1JU87EA

Overený zákazník HPobchod.sk Pauline

Pridané: 22. marca 2018

(naposledy upravené 17. apríla 2018)

Zakúpený v HPobchod.sk

• rýchlosť, kvalita

HP Pavilion 570-p051nc, 1JU86EA

HP Pavilion 570-p051nc, 1JU86EA

Vladimír Vladimír

Pridané: 20. marca 2018

• Cena (našiel som ho za skvelých 615€, posledný kus)
  • Výkon
  • Zvláda aj najnovšie hry na vysokých až ultra nastaveniach
  • zatiaľ nič

FPS v hrách :
Far Cry : Primal - vysoké nastavenia 45 fps a vyššie
Tomb Raider 2013 - ultimátne nastavenia (hneď nasledujúce po ultra) 75 fps a vyššie
Dead by daylight - ultra nastavenia , vyhladzovanie 50 % 60 fps (bolo by aj vyššie ale je tam locknutých 60FPS)
Friday the 13th: The Game - Vysoké nastavenia 50 fps a vyššie
Dead Island Definitive Edition - Ultra nastavenia 50 fps a vyššie
To je zatiaľ všetko čo som na ňom vyskúšal... nemám ho ešte ani týždeň ale spokojnosť zatiaľ 100 % proste skvelé parametre.
Cena síce stúpla ako som si všimol ale za tých 640 € sa určite oplatí.. odporúčam