Acer Nitro N50-640 DG.E35EP.00E

Popis produktu

Parametre produktu

Typ PC
desktop PC
Podľa použitia
herné
Typ procesora
Intel Core i5
Operačný systém
Bez OS
VR Ready
áno

Parametre produktu

Typ PC
desktop PC
Podľa použitia
herné
Typ procesora
Intel Core i5
Operačný systém
Bez OS
VR Ready
áno

Popis produktu

► V MALOM TELE SA SKRÝVA NITRO ◄ ► Intel Core i5 12400F (6-jadro/12-vlákien; 4.4 GHz s TurboBoost) ◄ ► NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB GDDR6 ◄ ► RAM 16GB DDR4 (1x voľný slot) ◄ ► SSD NVMe 512 GB  ◄ ► bez OS - možnosť doplniť v príplatkoch ◄ ► bez mechaniky, WiFi, Bluetooth, HDMI a DisplayPort, USB 3.2, USB 2.0, USB-C ◄

UŽ LEN ZAPNÚŤ A POUŽÍVAŤ!

Odporúčame využívať na:       

V jeho malých, ale elegantných útrobách číha šelma. Pusťte sa do boja! 

Vhodný aj na najnáročnejšie hry  ktoré pobežia bez väčších problémov.

Výkonný procesor dokáže spracovať aj náročné úlohy pri grafických návrhoch, a strih videí.

Ako Vám na tomto PC pôjdu hry?

TEST 20tich populárnych hier

Pre dosiahnutie plných detailov, nastavte si prosím youtube na FULL HD (1920x1080) rozlíšenie:    

Acer Nitro N50-640

Herný počítač Acer je zostavený na uspokojenie nadšeného hráča. Môže sa pochváliť vysoko spoľahlivým hardvérom aj moderným dizajnom. Vybraná herná PC zostava je cenovo dostupná a poskytuje solídny výkon, ocenia ju hlavne menej nároční hráči, ale netreba sa báť ani novších herných vôd. Základom herného počítača Acer Nitro N50-640 je čip Intel Core i5 ku ktorému patrí veľmi veľká operačná pamäť. Nechýba ani výkonná grafická karta, ktorá pomôže vykresliť herný svet do najmenších detailov. Pri hrách je výhodou aj rýchlosť disku, SSD disk pracuje ohromne rýchlo, čo sa prejaví na prístupe k dátam aj svižnosti chodu celého systému. Ako VR ready zostava vás tento kúsok prenesie aj do virtuálnej reality. To všetko zabezpečuje skriňa typu Mini Tower s výhodne úspornými rozmermi, ktorá nepotrebuje veľa miesta na stole. Súčasťou balenia sú navyše myš a klávesnica, pripojíte sa k monitoru a herný PC je pripravený.

Najdôležitejšie prednosti herného PC Acer Nitro N50-640

 • Výkonný herný PC s efektívnym dizajnom
 • Herný počítač Acer disponuje operačnou pamäťou s veľkosťou 16 GB
 • Acer Nitro N50-640 je vybavený procesorom Intel Core i5 12400F Alder Lake
 • Svižný SSD disk disponuje kapacitou 512 GB
 • Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER s pamäťou 6 GB
 • Vďaka WiFi modulu sa možno ľahko pripojiť k internetu
 • Grafické výstupy zastupuje HDMI a DisplayPort
 • Budete môcť pracovať s 4× USB 2.0 na pripojenie ďalších zariadení
 • Obľúbené USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) je v hernom PC zastúpené 2×
 • K ďalšej výbave spadá: Audio Jack 3,5mm, RJ-45 (LAN) 2.5Gbps, Vstup na mikrofón, zvukový vstup (line in), zvukový výstup (line out) a RJ-45 (LAN)
 • Malá skriňa typu Mini Tower ušetrí miesto na stole
 • Súčasťou balenia je tiež myš a klávesnica
 • Herný počítač Acer Nitro N50-640 má predinštalovaný operačný systém Windows 11 Home

Aký procesor a disk nájdete v hernom PC Acer Nitro N50-640?

Základom výpočtového výkonu tohto herného PC je šesťjadrový procesor Intel Core i5 12400F Alder Lake, taktovaný je na frekvenciu 2 GHz. Jeho maximum v režime Turbo Boost je až 4,4 GHz. Rýchlu prácu zaisťuje operačná pamäť RAM typu DDR4 s nadštandardnou veľkosťou 16 GB. Tá je vsadená do jedného slotu z celkovo 2, ktorými je herný PC osadený. Acer Nitro N50-640 poskytne 1000 GB miesta na ukladanie dát aj na inštaláciu programov. Pripravená je veľmi spoľahlivá SSD jednotka. Medzi výhody tejto technológie patrí okrem spoľahlivosti aj vysoká rýchlosť a odolnosť proti otrasom. Grafickú stránku veci má v hernom počítači Acer Nitro N50-640 na starosti NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER s pamäťou 6 GB, ktorú ocenia fanúšikovia extra detailných rozlíšení.

Konektivita herného počítača Acer Nitro N50-640

Na pripojenie ďalších zariadení vám poslúži hernému PC Acer dostatočná konektorová výbava. Základom je tradičné rozhranie USB 2.0 u 4 konektorov a tiež USB 3.2 Gen1 (USB 3.0), to tu nájdete 2×. Taktiež budete môcť pracovať s USB-C. Na potreby monitora je v prípade hernej PC zostavy Acer Nitro N50-640 k dispozícii HDMI a DisplayPort. Výbavu krásne doplňuje Bluetooth. Operačný systém nainštalovaný v hracom PC je Windows 11 Home.

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.