Najnovšie recenzie zo sekcie Stolné počítače

HP Pavilion 500-526nc L6K61EA

Lynx Grunex ProGamer 2015 10462225

Lynx Grunex ProGamer 2015 10462225

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 23. novembra 2015

(naposledy upravené 23. novembra 2015)

Zakúpený v HEJ.sk

• msi doska aj grafika, zvláda všetko na maximum, maximálne tichý odporúčam , super pomer cena výkon
  • ???

HP 260 G1 DM K8L27EA

HP 260 G1 DM K8L27EA

Pridané: 10. novembra 2015

Zakúpený v Alza.sk

• Používam to ako smart do TV . Lebo naozaj bez Widonws to je ako v praveku .
  • Nezistil som kto by mi dodal prepojovací kabel a " rebríkové uchyty " SSD do nimiPC aby som mohol namontovať SSD.

Až na problematickú možnosť rozšírenia miniPC / čo by vlastne malo byť v záujme HP , aby bol zákazník spokojný/. Lebo mám navyšné jedno SSD a nevidel som dôvod kupovať v PC ďaľšie.

Intel Nuc STCK1A32WFCL

Intel Nuc STCK1A32WFCL

Pridané: 6. novembra 2015

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 6. novembra 2015

Zakúpený v HEJ.sk

• Za tú cenu najlepšie čo sa dalo zohnať.

Výkonný PC za skvelý peniaz. Neskôr možno rozšíriť pamäť ram ale inak super pc za tu cecnu

Rikomagic MK902 II

Rikomagic MK902 II

Overený zákazník Mironetcz.sk Overený zákazník

Pridané: 2. novembra 2015

Zakúpený v Mironetcz.sk

• Rozmery, pripojiteľnosť a rýchlosť zariadenia. Antutu skóre 36500.
  • Problémy s prehrávaním videa s 5.1 zvukom - obraz nejde plynulo a seká.

Nenáročným užívateľom doporučujem.

Lenovo IC H50 90B60075CK

Lenovo IC H50 90B60075CK

Pridané: 2. novembra 2015

Zakúpený v Alza.sk

• počítač má všetko, čo sme od neho čakali
  • zatiaľ žiadne nepoznám

dodanie, cena, výbava, rýchlosť dodania - všetko O.K.

HP Compaq CQ2951ec D7A43EA

• OS 8.1
  • Dobry a celkom vykonny PC
  • Grafická karta
  • GTA V 30-40 fps

Dobrý pc trochu hlučný a slabá grafická karta

Apple iMac ME088SL/A

• 1TB disk
  • RAM
  • vstavaná kamera
  • vstavané reproduktory
  • prepojiteľnosť s ostatnými zariadeniami apple
  • asi cena pre niektorých

Ak niekoho omrzí používanie windowsu alebo mu na tom systéme niečo prekáža, tak netreba váhať a zaobstarať si mac.

Dizajn počítača je podľa mňa fenomenálny, jednoduchý a čistý a to sa mi na tomto počítači najviac páči.Ďalším aspektom je spracovanie, pri ktorom nie je Applu čo vytknúť, všetko zapadá ako má, nič neškrýpe a to asi aj vďaka použitým kvalitným materiálom.

Na zadnej strane sa nachádza štvorica USB 3.0, čo považujem za veľké plus. Ďalej tam sú dve Thunderbolty a slot na SD kartu.
Je k nim trocha horší prístup, pretože sú vzadu, no to je daň za čistý dizajn.

Systém Mac OsX je intuitývny a prehľadný a aj úplny začiatočník sa s týmto počítačom a s týmto systémom naučí veľmi rýchlo pracovať.Systém je skvelo vyladený a spolupráca s ostatnými zariadeniami o tejto značky je bezproblémová.

Displej má rozlýšenie 1920 x 1080 bodov a je led podsvietený a aj keď to nie je retina displej, skvelo sa na neho pozerá aj veľmi veľa hodín, po ktorých človeka nebolia oči ako u menej kvalitných displejoch. Farby sa mi zdajú byť verné a rastr nie je vôbec vidno ani pri pozornejšom prizretí.

Pribalená klávesnica má výbornú odozvu a zdvych kláves a je bezdrôtová, tak ako aj Magic Mouse. Klávesnicu si vie, zákazník napr. v iStores vymeniť zadarmo za klasickú káblovú s numerickou klávesnicou. Baterky je potrebné meniť cca raz za pol roka.

Magic Mouse je trocha neergonomická a pri dlhej práci z nej môže používateľa bolieť karpálny tunel. Jej dizajn presne sedí k iMacu, čiže je škoda ju meniť za inú. :)

Ram a grafika je na bežnú prácu úplne postačujúca, no na hranie náročnejších hier to asi nebude.

Vstavané reproduktory hrajú pekne, no väčšina ľudí si aj tak pripojí k počítaču nejaké iné - externé.

iMac je podľa mňa skvelý počítač, no možno som zaujatý. Kupoval som ho hlavne preto, lebo ma už omrzel notebook s windowsom, tak som skúsil niečo iné ale hlavne nové.
Zatiaľ som nadmieru spokojný a aj keď nachádzam možno pár nedostatkou ako napr. cena (pre niektorých), myš ... túto kúpu určite neľutujem, pretože každý nedostatok sa dá vyriešiť.

iMac alebo aj macbook odporúčam všetkým, ktorí chcú skúsiť zmenu, zmenu k lepšiu a nebaví ich už ten zložitý windows, ktorý je v mnohých smeroch zložitejšie vytvorený.

Ďalšou výhodou macu je to, že je to bezpečejšie riešenie, než windows... aj jeho síce napádajú vírusi, no stále je to lepšie ako pri win.....

Lenovo IC H30 90BJ001FCK

Lenovo IC H30 90BJ001FCK

Pridané: 1. októbra 2015

• Rýchlosť dodania super

Pridané: 24. septembra 2015

• zapnuty do 20 sekund
  • vypnuty za 5 sekund
  • pri zapinani trochu hlucnejsi ale mozno sa mi to len zda
  • ludia ktory pracuju s pc ma upozornili te HP uz davno nieje kvalita ale to som este nezistil zatial

pc funguje pomerne rychlo niekto napisal ze neutiahne narocnejsie hry : gta V mi ide a na kvalite obrazu sa nesetri mam to napojene na telke 107 cm a tam by to bolo vidiet az prilis keby som ubral na poziadavkach , far cry 3 a 4 taktiez na full detaili neni to herny pc lebo to ma slaby zdroj na obcasne hranie pri zlom pocasi mi staci ale lepsie pc za menej € si asi tazko vyskladate ked tam budete chciet 4gb grafiku a minimalne tento procesor lebo len grafika su 3/4 ceny z tohto pc a procesor ktory tu je zacina na 180€ az sa divim ze to dokaze niekto predat tak lacno a este zarobit :D kupoval som vo wellnesstyle online obchod plati sa vopred na ucet ale neviskitol sa ani najmensi naznak nejakeho problemu tento produkt urcite odporucam

Pridané: 13. septembra 2015

• Procesor
  • Grafická karta (Neutiahne žiadnu čerstvo vydanú hru)

Pomer Ceny a výkonu je zlý, za túto cenu si poskladáte aj lepší počítač. Nemám s ním dobré skúsenosti, no ak hráte hry tipu Minecraft, CS:GO, tak vám v pohode stačí no na náročnejšie používanie ho neodporúčam.

HP Pavilion P6-2302ec C5W47EA

HP Pavilion P6-2302ec C5W47EA

Pridané: 27. augusta 2015

• Dizajn
  • Graficka
  • Procesor
  • Ram
  • Cena (V tejto cenovej kat. môžte mať aj 3x tolko víkonni PC)

Vnešnej dobe je dobrý akurát na ozdobu. :)

Apple iMac ME086SL/A

• Prevedienie
  • Výkon
  • Hlučnosť
  • Málo USB sloty

Veľmi výkonny počitač iba ta hlučnosť by mohla byť menšia. Mám jednu sťažnosť, keď som hral GTA V dal som všetko na maximum a niekedy lagovaly scenky (resp. ukážky) takže mohli by este na tom popracovať. Cena je dosť dobrá no mohli by vyrobit este vykonnejsie za tych 2 000€. Inak zvláda všetko bez problemov mohol by byt disk rychlejsi. Odporučam si ho kupiť aj máte 3 monitory vtedy sa najlepsie hra Euro Truck Simulator 2 lebo vidite vsetko a v Ultra grafickom výkone. Taktiež to je dobre aj na hre Pro Evolution Soccer 2015 vidite cele ihirisko takže ak si kupujete tento počítač tak kupte si aj 3 herne 4K monitory zijdu sa vám. Ďalej k tomuto počítaču, HP by sa malo skor zamerat na vyrobu počítača s lepšou grafikou lebo je to starší model no za take peniaze sa dalo to čakať.
Nevyhoda tohto počítača je malo USB portov to znamená, že ked napojím joystick, volant, paku k volantu, joystick na hranie leteckych simulatorov, klavesnicu, mysku, a tlaciaren tak su vsetky USB porty obsadene a potom ked este nieco si kupim tak budem musiet pridat dalsie USB sloty... inak kupa bola dobra som s ním veľmi spokojny. Iba že cena by mohla byť vyššia + dať tam lepšiu grafiku.

Pridané: 10. augusta 2015

• vysoký výkon
  • prevedenie
  • hlučnosť

je to fakt dobrá a výkonná mašina nielen na hranie najnovších PC hier na najvyšších detailoch úplne plynule.

SHARK FX Storm III PCSHAMD76

SHARK FX Storm III PCSHAMD76

Overený zákazník SHARK.sk Overený zákazník

Pridané: 1. augusta 2015

Zakúpený v SHARK.sk

• Časté reklamácie v obchodoch
  • Použité nekvalitné komponenty
  • Zbytočne drahá bedna

Nekupovať, radšej prihodiť ešte pár drobných a kúpiť niečo lepšie.

Overený zákazník DATART.sk Overený zákazník

Pridané: 27. júla 2015

Zakúpený v DATART.sk

• cena-vlastnosti

HP Pavilion 500-500nc L6K54EA

HP Pavilion 500-500nc L6K54EA

Pridané: 23. júla 2015

• Rýchly a výkonný PC
  • Pekný a elegantný dizajn skrinky
  • Cenovo dostupný
  • Dobrá cena
  • Dobré komponenty
  • Zvládne aj náročnejšie grafické hry
  • Jediné také mínus je, že vzadu nebol port VGA čiže som musel kúpiť redukciu na DVI port ale to je len taký detail :)

PC je vhodný pre či už hranie graficky náročnejších hier alebo aj kancelárske práce.
Je veľmi tichý rýchly a výkonný
a oproti iným PC je cenovo dostupný.

Na Windows 8 sa dá celkom pohode zvyknúť a zatiaľ sa mi páči.
Výhodou je aj Windows Store kde sú rôzne aplikácie programy atď.

Zobrazujem 401 - 420 zo 500 recenzií 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25