Heureka.sk - nákupný radca

Filtrovanie:
Vyberte filtre

V porovnaní cien u produktu Intel NUC DN2820FYK už nie je zaradený žiadny obchod. Odporúčame Vám tieto podobné produkty:

Intel NUC DN2820FYK - Špecifikácia

Výrobca

Výrobca

Intel

opraviť

Podľa použitia

Podľa použitia

multimediálne

opraviť

Typ PC

Typ PC

mini PC

opraviť

Typ procesora

Typ procesora

Intel Core i5

opraviť

Frekvencia procesora

Frekvencia procesora

2.39 GHz

opraviť

Hlavné vlastnosti: • Miniatúrne rozmery len 11 x 11 cm, elegantný vzhľad• Úsporný dvojja ...

celá špecifikácia

Recenzie Intel NUC DN2820FYK

digitalportal.sk

Pridané: 20. októbra 2014

Recenzia: Intel NUC DN2820FYKH | DigitalPortal.sk

Nedávno sme testovali silnejšiu konfiguráciu NUC, teraz prinášame recenziu i na druhý NUC Kit ale so slabším procesorom. Tentokrát testovaný model Intel NUC Kit DN2820FYKH ponúka procesor Bay Trail Celeron N2820 taktovaný na 2,4GHz, ale o tom si povieme viac.

Celá recenzia na digitalportal.sk

pcnews.sk

Pridané: 19. augusta 2014

Testovali sme malý počítač pre každého

DN2820FYKH na aktívnu dennú prácu pre náročného používateľa určite nie je, ak si pripočítate aj cenu monitora, klávesnice, myši a reproduktorov, dostanete sa na cenu základného notebooku s predinštalovaným OS a procesorom Core i3. Ak však používate počítač na jednoduché úkony a nechcete sa starať o bedňu fučiacu pod stolom, je tento lacný NUC vhodným riešením. Práve pri použití s televízorom postačí len bezdrôtová klávesnica s touchpadom za 30 EUR a z telky sa stane „smart“ systém pre online komunikáciu, sledovanie streamovaného videa, počúvanie hudby, prehliadanie internetu a prehrávanie videa vo vysokom rozlíšení. S minimálnou spotrebou a nízkou hlučnosťou. Ak to s prácou myslíte vážne a oslovil vás formát kompaktného NUC, ktorý v prípade potreby hodíte do tašky a odnesiete ho kamkoľvek, poobzerajte sa po niektorom z modelov postavenom na Core i3 či Core i5 procesore. Odmenou za vyššiu investíciu bude vyšší výkon pri viacerých spustených aplikáciách či množstve záložiek otvorených v prehliadači. Naše očakávania neboli veľké a žiadne rekordy v benchmarkoch sa nekonali, no testovaný DN2820FYKH sa nám zapáčil vďaka svojej nenáročnej prevádzke a nízkej spotrebe. Šlo o najúspornejší x86 systém aký sme kedy testovali a v kombinácii s 2 TB diskom sa môže stať kompletným multimediálnym centrom domácnosti, s rýchlym a tichým SSD zasa lacným oknom do sveta internetu.

Celá recenzia na pcnews.sk

Vývoj ceny Intel NUC DN2820FYK