Recenzie HP Pavilion 550-137nc, T1H03EA

Overené recenzie HP Pavilion 550-137nc, T1H03EA

Overený zákazník NAY Elektrodom

Pridané: 19. septembra 2016

Zakúpený v NAY Elektrodom

• Dobrá konfigurácia počítača. Primeraná veľkosť.

Dobrý nadčasový počítač .

Overený zákazník NAY Elektrodom

Pridané: 3. septembra 2016

Zakúpený v NAY Elektrodom

• super , zatiaľ žiadny problém. výkonnosť výborná na 100-ku.

super výkon, aj na hranie je postačujúci.

Overený zákazník Wellness Style

Lenka

Pridané: 17. decembra 2015

Zakúpený v Wellness Style

• Tento pc som kupovala na hranie a pracu, zaroven som hladala mensie rozmery. Pc v pohode rozbehalo najnovsieho Witchera 3. Instalacia prebehla za par minut. Reakcie rychle, dostatocny pocet USB, vpredu tiez. Monitor mam zapojeny cez hdmi. Celkovy design je krasny.
  • Nakolko ide o zostavu priamo od vyrobcu, mala som problemy pri vymene komponentov. Po zapojeni ineho zdroja (v zostave je len 180 w), mi nejde cdromka,kedze HP koncovka prepojenia original zdroja HP s cdrom je asi svetovy unikat. 2 hodiny trvala snaha odbornikov o najdenie spravnej koncovky bezuspesne. Rovnako uchytenie ventilatora je specialitka, tiez treba hladat poriadne dlho kompatibilny. Bedna je mensich rozmerov, kryt ide dole len z jednej strany,preto manipulacia vnutri je cisty masaker. Sloty pre pamat su vnutri dva.

Celkovo ide o dobry comp vzhladom na pomer cena/vykon. Urcite budem casom menit vnutornosti,ale to sa dalo cakat. Grafika, ktora je v diskusiach na nete velmi podcenovana, splnila moje ocakavania laika na vybornu.