Recenzie HP Envy Phoenix 810-400nc, L6X72EA

• 4 GB grafika GeForce GTX 980
  • 2,2 TB HDD
  • vzhľad
  • Beats audio

Tento počítač vlastním už skoro 1 rok a som s ním veľmi spokojný. Kúpil som si ho hlavne kvôli novým hrám.

wut

wut

Pridané: 10. augusta 2015

• vysoký výkon
  • prevedenie
  • hlučnosť

je to fakt dobrá a výkonná mašina nielen na hranie najnovších PC hier na najvyšších detailoch úplne plynule.

borli

borli

Pridané: 29. júna 2015

(Upravené 6. júla 2015)

• 4 jadrovy Core i7 s dostatocnym vykonom
  • vysoko vykonna high-endova graficka karta - momentalne stale jedna z najvykonnejsich GK na trhu - gtx 980
  • 256 GB ssd disk s dostatocnou kapacitou + 2 TB hdd pre data
  • vcelku vyvazena herna zostava s dorazom na graficky vykon
  • tazko povedat, asi len detaily
  • dal by som tam az 32 GB operacnej pamate
  • pozor na stahovanie ovladacov cez HP support assistant!! Tento softver od HP je dost nespolahlivy! Stiahol a nainstaloval mi nespravne ovladace a PC zacalo blbnut a mrznut. Spravne ovladace radsej stahovat z web stranky podpory HP.

Tento pocitac je nadupana high-endova herna zostava za rozumnu a prijatelnu cenu. Nad nicim inym a drahsim by som teraz ani neuvazoval. Oproti konkurencnym vyrobcom ponukajucim nieco podobne v cene okolo 2-3 tis. € sa mi toto zda ako lepsia volba. V cene okolo 1600€ by som neskladal PC a kupil radsej znackovu poskladanu PC zostavu, pocitac je naozaj kvalitne poskladany. Ten pocitac mam doma a stoji za to. Nema ziadnu zavadu.

Jozef

• Prevedienie
  • Výkon
  • Hlučnosť
  • Málo USB sloty

Veľmi výkonny počitač iba ta hlučnosť by mohla byť menšia. Mám jednu sťažnosť, keď som hral GTA V dal som všetko na maximum a niekedy lagovaly scenky (resp. ukážky) takže mohli by este na tom popracovať. Cena je dosť dobrá no mohli by vyrobit este vykonnejsie za tych 2 000€. Inak zvláda všetko bez problemov mohol by byt disk rychlejsi. Odporučam si ho kupiť aj máte 3 monitory vtedy sa najlepsie hra Euro Truck Simulator 2 lebo vidite vsetko a v Ultra grafickom výkone. Taktiež to je dobre aj na hre Pro Evolution Soccer 2015 vidite cele ihirisko takže ak si kupujete tento počítač tak kupte si aj 3 herne 4K monitory zijdu sa vám. Ďalej k tomuto počítaču, HP by sa malo skor zamerat na vyrobu počítača s lepšou grafikou lebo je to starší model no za take peniaze sa dalo to čakať.
Nevyhoda tohto počítača je malo USB portov to znamená, že ked napojím joystick, volant, paku k volantu, joystick na hranie leteckych simulatorov, klavesnicu, mysku, a tlaciaren tak su vsetky USB porty obsadene a potom ked este nieco si kupim tak budem musiet pridat dalsie USB sloty... inak kupa bola dobra som s ním veľmi spokojny. Iba že cena by mohla byť vyššia + dať tam lepšiu grafiku.