Recenzie HP 870-176nc, Y4L09EA

• Veľa RAM
  • Nie je hlučný
  • Dostatok portov
  • GTX 1080 je super
  • Procesor ešte nemal najmenší problém stíhať
  • Dizajn
  • Malá veľkosť
  • Pre niekoho cena
  • Model s vodným chaldením by mohol byť ešte lepší

Tento počítač mám len cca mesiac, takže neviem ho ohodnotiť z dlhodobého hľadiska, ale zatiaľ som veľmi spokojný. Procesor stíha úplne v pohode aj so streamovaním (pri streamovaní ma obmedzuje už len môj internet). Grafická karta zatiaľ rozbehla každú hru na viac ako 60 FPS v 2K ultrawide na maximálnych nastavenaich (len v GTA V som musel dať niečo trochu pod maximálne), ale ak hráte na Full HD rozlíšení, tak vám počítač určite bude ešte dlho zvládať hry na maximálnych nastaveniach. RAMky určite nie je málo, z 32GB mi možno raz stúplo vôbec nad 16GB, takže tu nie je čo riešiť. Nezdá sa mi ani hlučný a keď nerobí nič náročné disk je skôr hlučnejší ako chladič. SSD a HDD na začiatok stačia a je miesto ešte na pridanie ďalšieho disku. Dizajn je tiež veľmi pekný a svietiace pásiky v predu môžete nastaviť na akúkoľvek farbu/na menenie viacerých farieb. Počítač je aj pomerne ľahký a malý, čiže ak je potrebné, nie je problém ho prenášať. Má aj DVD mechaniku, čo pre niekoho môže byť výhodou. Celkovo som veľmi spokojný a cena je síce vyššia, ale myslím, že zodpovedá produktu.
Ak máte otázky, kľudne mi napíšte na rojantak@gmail.com