Recenzie HP 260 G1 DM, K8L27EA

Overený zákazník elland.cz

Pridané: 16. novembra 2016

Zakúpený v elland.cz

• svizny chod
  • osekana instalacia win 8.1 bez zbytocnosti vdaka ktorej OS nezabera vela miesta na disku a windows pouziva len 1GB RAM
  • operacny system v polskom jazyku, nejde jednoducho zmenit jazyk na slovensky, potrebne stiahnut jazykovy balik osobitne a doinstalovat a aj tak zostali niektore menu v polstine, ale zanedbatelne mnozstvo

Preinstalovany jazyk je zatial jedina nevyhoda, ktoru som nasiel. Rovnaky HW so slovenskym WIN8.1 stoji takmer dvojnasobok!

Overený zákazník najtovar.sk

Pridané: 14. februára 2016

Zakúpený v najtovar.sk

• super ak vam nevadi polsky windows a polska klavesnica
  • polsky windows a polska klavesnica

Overený zákazník Alza.sk

Bofo

Pridané: 30. novembra 2015

Zakúpený v Alza.sk

• Za túto cenu nie je čo riešiť.
  • Minimálna spotreba.
  • Dostatočný výkon na kancelársku prácu.
  • Dostatočné množstvo konektorov aj pre ďalšie zariadenia.
  • 1 voľný slot pre RAM DDR3L (od výroby osadené 2GB RAM)
  • Pozor, ak chcete osadiť interný 2,5" HDD/SSD, budete potrebovať zohnať špeciálny prepojovací mini SATA kábel. Ja som to vyriešil cez ebay z Číny. Pre kábel je potrebné hľadať číslo 6017B0421501.

Počítač za cenu normálnej windows licencie. Aby bol lepšie použiteľný, tak som dokúpil 8GB DDR3L RAM, vymenil som interný SSD za väčší (m.2 2242 - je umiestnený pod rámikom pre 2,5" HDD/SSD). Zadarmo upgrade na WIN10. Počítač v tejto konfigurácii je vhodný ako domáce multimediálne centrum s možnosťou plnohodnotného kancelárskeho stroja.

Overený zákazník Alza.sk

dušanR

Pridané: 10. novembra 2015

Zakúpený v Alza.sk

• Používam to ako smart do TV . Lebo naozaj bez Widonws to je ako v praveku .
  • Nezistil som kto by mi dodal prepojovací kabel a " rebríkové uchyty " SSD do nimiPC aby som mohol namontovať SSD.

Až na problematickú možnosť rozšírenia miniPC / čo by vlastne malo byť v záujme HP , aby bol zákazník spokojný/. Lebo mám navyšné jedno SSD a nevidel som dôvod kupovať v PC ďaľšie.