HP Pavilion 500-420nc K2F04EA

Produkt nemá žiadne parametre.

• Výkon
    • Značka
    • Slabá sprievodná dokumentácia

Výkonný počítač za rozumnú cenu,kvalitná grafika.

• , zakúpené v HEJ.sk

• dobrý výkon

Dobrý výkon vs. dobrá cena

• rýchly
    • dajú sa na ňom zahrať aj novšie hry
    • mám ho krátko, zatiaľ som spokojný
    • trochu hlučnejší ako som očakával

Vzhľadom na to,že ho mám veľmi krátko,viac sa vyjadriť nemôžem.
    Produkt ako taký odporúčam.

Produkt nemá žiadne parametre.

Počítač - Intel Core i5 4460S Haswell, chipset Intel H87, RAM 8GB DDR3, NVIDIA GeForce GTX 745 4GB, HDD 1TB 7200 otáček, DVD, DVI, HDMI, DisplayPort, USB 3.0, čtečka paměťových karet, USB klávesnice a

• Výkon
    • Značka
    • Slabá sprievodná dokumentácia

Výkonný počítač za rozumnú cenu,kvalitná grafika.

• , zakúpené v HEJ.sk

• dobrý výkon

Dobrý výkon vs. dobrá cena

• rýchly
    • dajú sa na ňom zahrať aj novšie hry
    • mám ho krátko, zatiaľ som spokojný
    • trochu hlučnejší ako som očakával

Vzhľadom na to,že ho mám veľmi krátko,viac sa vyjadriť nemôžem.
    Produkt ako taký odporúčam.

• Rýchli
    • Zapne sa do 30 sekúnd
    • Procesor
    • Grafická karta
    • Windows 8.1
    • 8xUSB (4x3.0, 4x2.0)
    • Značka HP
    • Počítač sa musí spojiť iba cez DVI-D kábel

Ja som na ňom hral battllefield 4, FIFA 15, Gta 4 úplne bez sekania. Tento PC sa dá využiť či už pri práci alebo pri hraní.
    Počítač ktorý má taký výkon a za takú cena... kto nekúpi oľutuje.

• -skvelý výkon
    • -veľmi tichý chod
    • 4X USB port 3.0 (2x vpredu a 2x vzadu)

Dobrý pomer cena/výkon